Naujieji Mercedes-Benz GLC ir GLC Coupé

Specialūs pasiūlymai

Praėjus vos ketveriems metams po jo pristatymo GLC tapo populiariausiu Mercedes-Benz visureigiu. Atnaujinta GLC tęsia galingą sėkmės istoriją su tais, kurie mėgsta būti greito gyvenimo viduryje. Pats dinamiškiausias visureigis gimsta iš atsidavusių gamintojų vizijos žmonėms, turintiems panašią nuomonę – tiems, kurie mėgsta įdomius iššūkius ir įveikia sudėtingiausias užduotis. Erdvus, praktiškas ir tikrai komfortą užtikrinantis automobilis, užtikrinantis aukščiausią našumą tiek kelyje, tiek visureigio viduje. GLC Coupé yra malonumas tiems, kurie tiki meile iš pirmo žvilgsnio – automobiliu, turinčiu išskirtinai dinamišką ir elegantišką dizainą.


Dizainas

 

Atnaujinta priekinių ir galinių grotelių konstrukcija suteikia GLC dar galingesnį vaizdą. GLC Coupé yra gyvas visureigio ir kupė suderinto sujungimo demonstravimas, ypatingai dėl su nuožulnaus stogo ir raumeningo korpuso. Aukštos kokybės LED apšvietimo sistema nuo šiol yra standartinė GLC ir GLC Coupé.
Naujas interjero dizainas, naujų spalvų ir medžiagų dizainas, naujas daugiafunkcinis vairas ir „MBUX“ pramogų sistema su aukščiausios kokybės ekranu. Jutiklinį ekraną galima rinktis nuo standartinio 7“ iki 10,25”.

 

Maitinimo šaltiniai

 

Atnaujintoje GLC modelių serijoje yra naujos kartos Mercedes-Benz dyzeliniai ir benzininiai varikliai. 48 voltų „EQ Boost“ sistema papildo benzininį variklį sprendimais, kurie kartu užtikrina mažesnes degalų sąnaudas ir didesnį judrumą bei patogumą. Visi dyzeliniai varikliai jau atitinka „Euro 6d“ (RDE) reikalavimus, kurie taps privalomi tik nuo 2020 m.

 

Pagalbos vairuotojui sistemos, pakaba

 

Pusiau automatiniu režimu kai kuriose situacijose jau įmanoma valdyti GLC ir GLC Coupé. GLC vairavimo pagalbos pakete taip pat siūlomos S klasės vairuotojo pagalbos sistemos. AGILITY CONTROL pakaba dabar yra standartinė, tačiau pirmą kartą GLC visureigį taip pat galima įsigyti su DYNAMIC BODY CONTROL plienine pakaba su reguliuojamu duslintuvu.
AIR BODY CONTROL oro pakaba užtikrina dar patogesnį vairavimą.

 

Multimedijos sistema

 

Paprastai GLC ir GLC Coupé yra su MBUX informacijos ir pramogų sistema, patobulinta „Hey Mercedes“. Galima užsakyti MBUX interjero asistentą, kuris fiksuoja vairuotojo ir keleivio rankų gestus ir juos atpažįsta.

 

Komfortas

 

Pasirenkamas ENERGIZING komforto valdymas suderina skirtingas interjero komforto sistemas ir groja su skirtingomis apšvietimo bei muzikos programomis, kad sukurtų nuotaiką. ENERGIZING COACH sistema teikia programas, pritaikytas skirtingoms situacijoms. Pirmą kartą GLC ir GLC Coupé taip pat pasižymi kelių kontūrų sėdynėmis.