Naujasis C klasės T modelis.

Įkvepiantis ir šiuolaikiškas.

Naujojo C klasės T modelio tobulėjimas pastebimas iš pirmo žvilgsnio: moderniausi LED žibintai šviečia tiksliau, šviesiau ir išmaniau nei anksčiau. Ir tai tik pradžia, už jų slepiasi optimalių savybių ir efektyvumo elektros varikliai. Visiškai skaitmenizuotas prietaisų skydelis, naujausios pagalbos vairuotojui sistemos, Jūsų nuotaiką pakeisiantis mygtuko paspaudimas. Čia daug kas nauja, tačiau viena nepakito: naujosios C klasės variklis − kiekvieną dieną, su kiekvienu nuvažiuotu kilometru jis tik tobulesnis.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

E klasės T modelis.

Naujas inteligentiškumas. Ir erdvė jam plėtoti.

E klasės T modelis nepaprastai elegantiškai pristato erdviausią aukščiausios klasės automobilį − aukščiausias funkcionalumas ir išskirtinis komfortas. Be to, visur jaučiamas išskirtinis dėmesys, koks tik gali būti teikiamas serijiniam automobiliui: Mercedes-Benz Intelligent Drive technologijos pavertė E klasės T modelį geriausiu partneriu, kokio tik gali norėti keliaudami verslininkai, šeima ir visi kiti eismo dalyviai.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

E klasės All-Terrain.

Inovacijų lyderis.

Spontaniškas pasukimas į bekelę, kelionė laukais, sniegu ar smėliu – E klasės All-Terrain mielai išsuks iš kelio ir jausis savarankišku. Galingos SUV funkcijos įkūnija miestietišką gyvenimo būdą. Inovatyvios technologijos įgalina optimalią E klasei būdingo komforto ir bekelės pravažumo simbiozę. Nedelsdami išmėginkite erdviausią aukščiausios klasės automobilį, važiuodami neasfaltuotais keliais.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.