C klasės kupė.

Užburiantis dinamiškumas.

Aišku viena: nė vienas neliks abejingas Mercedes-Benz C klasės kupė. Tobula išvaizda užkariaus kelius ir visuomet bus dėmesio centre. Tai išskirtinio vairuotojo, siekiančio kiekviena kūno ląstele pajusti greitį, simbolis. Po variklio gaubtu − sportiška širdis ir keletas geriausių Mercedes-Benz Intelligent Drive technologijos sprendimų, kuriuos sukūrėme, kad patirtumėte beribį važiavimo malonumą. Išbandykite šį jausmą.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

CLA kupė.

Tiesiog užgniaužia kvapą.

Jei pasirodo CLA kupė, ta vieta tampa scena, o ramios šoninės gatvelės − scenos užkulisiais. Avangardinis dizainas diktuoja naujus standartus. Šis automobilis − kelių virtuozas. Ši žvaigždė pirmauja ir skaitmeniniame pasaulyje: CLA kupė leidžia užmegzti įspūdingą ryšį tarp vairuotojo, automobilio ir išorinio pasaulio.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

Naujasis CLS.

Rizikinga.

Nauja ikoniškojo dizaino interpretacija: dinamiška, į priekį palinkusi priekinė dalis ir apšviesti ventiliavimo antgaliai – naujasis CLS svaiginančiai atrodo tiek viduje, tiek išorėje. Visapusiška inovatyvi galia, kurią užtikrina naujosios asistentų sistemos, komfortiškas valdymas ENERGIZING ir EQ Boost.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

E klasės kupė.

Aukšto lygio šiuolaikiška prabanga.

Tęsiant išskirtinę Gran Turismos tradiciją, naujasis E klasės kupė su keturiomis aukštos kokybės sėdynėmis užtikrina visapusišką kelionės komfortą ir pakankamą erdvę automobilio keleiviams. Tuo pačiu automobilis yra toks dinamiškas ir saugus kelyje, kaip joks kitas kupė. Tobulos naujojo E klasės kupė proporcijos ir subtiliai aiškios formos − klasikinio dizaino viršūnė. Nepakartojamas įdiegtų technologijų paketas pavertė šį automobilį išmaniųjų technologijų šedevru. Kodėl delsiate?

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

S klasės kupė.

Puikus atlikėjas.

Aukščiausio lygio prabanga ir nepakartojamas vairavimo jausmas – S klasės kupė suvienijo maksimalias dviejų pasaulių galimybes: stulbinantį dizainą ir žaibišką galią. Šis automobilis sudaro simpatiško solidumo įspūdį, todėl keliuose laikomas charizmatiškiausia transporto priemone. Nemažiau patrauklus ir jo atletiškas išskirtinumas bei vidinės vertybės: išskirtinės medžiagos ir aukščiausio lygio komfortas. Klausykite, ką įtikinamai sako Jūsų širdis ir protas.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

Naujasis S klasės kupė.

Dizainas – stulbinantis žavesys.

Naujasis S klasės kupė į naują lygmenį pakėlė liukso klasės kupė standartą.Naujoji šio svajonių automobilio karta žavi galinga išore ir stilingo bei nepakartojamo dizaino prabangiu vidumi.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

GLC kupė.

Naujos estetikos ir atletiškumo formos.

GLC kupė išsiskiria nepaprastu, iki šiol nematytu SUV elementų ir kupė linijų deriniu. Dėl plataus kėbulo ir paaukštinto rėmo šis netradicinis ir išraiškingas kupė iš karto patraukia dėmesį. Kelyje jis paperka neįprastai greita reakcija ir sportiškumu.Tuo pačiu didelė erdvė ir įvairios bagažo talpinimo galimybės leidžia GLC kupė neribotai naudoti kasdien. Automobilis sukurtas kaip tik Jums.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

GLE kupė.

Nepaprastai greita reakcija. Išskirtinai impozantiškas.

Automobilių gamybos meno istorijoje GLE kupė yra naujojo ekspresionizmo pavyzdys. Jis vienija SUV reprezentaciją ir kupė dinamiką bei eleganciją. Jo dizainas apjungia SUV ir kupė elementus, vairavimo būdas − galią ir greitą reakciją. Aukštai įrengtos sėdynės suteikia pasitikėjimo jausmą vairuojant, o salono viduje dominuojančios horizontalios linijos sukria ypatingai sportišką atmosferą. Mėgaukitės naujomis ir dinamiškomis šiuolaikinės prabangos formomis.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.

Mercedes-AMG GT 4 durų kupė.

Gyvenimas yra lenktynės.

Naujasis 4 durų Mercedes-AMG GT kupė sujungia įspūdingą sportinio automobilio charakteristiką ir elegantiškos ketverių durų automobilio kasdienį praktiškumą. Išraiškingas dizainas su giliai įtrauktu variklio gaubtu, dominuojančia priekine dalimi ir raumeninga kūno kalba demonstruoja ketverių durų kupė sportinius genus.

Kaina perkant gamykloje su 19 % PVM.

Mercedes-AMG GT.

Pasirodė, kad sužavėtų.

Ilgas variklio dangtis, tolokai į galą pastūmėtas prietaisų skydelis, platus, galingai atrodantis galas. Tai Mercedes-AMG sportinio automobilio išskirtinės proporcijos. Jūs įlipate ir paspaudžiate užvedimo mygtuką. Jis atsibunda ir nedrąsiai, giliai įkvepia. Tik kol kas, nes nuspaudus akceleratoriaus pedalą kiekviena iš jo arklio jėgų sukuria tą nepakartojamą AMG garsą. Nepaprastai galingą, jei tik Mercedes-AMG GT V8 veikia visu pajėgumu. Karališkas pojūtis.

Kaina nurodyta su 21 % PVM.