Naujasis C klasės sedanas.

Klasikinis sedanas, nauja dinamiška interpretacija.

Nereikia būti geresniais už kitus. Reikia tapti geresniu, nei esi pats. Tai tiesa. Sporte kaip ir kelyje. C klasė garsėja tobulomis proporcijomis, komfortu, kokybe ir savo varikliu: su kiekvienu nuvažiuotu kilometru ji viršija visus lūkesčius.

C klasės universalas.

Įkvepiantis ir šiuolaikiškas.

C klasės universalo tobulėjimas pastebimas iš pirmo žvilgsnio: moderniausi LED žibintai šviečia tiksliau, šviesiau ir išmaniau nei anksčiau. Ir tai tik pradžia, už jų slepiasi optimalių savybių ir efektyvumo elektros varikliai. Visiškai skaitmenizuotas prietaisų skydelis, naujausios pagalbos vairuotojui sistemos, Jūsų nuotaiką pakeisiantis mygtuko paspaudimas. Čia daug kas nauja, tačiau viena nepakito: naujosios C klasės variklis − kiekvieną dieną, su kiekvienu nuvažiuotu kilometru jis tik tobulesnis.

C klasės kupė.

Geriausios formos sportinis automobilis.

C klasės kupė sužavės Jus puikiai treniruotu kūnu. Dinamiškos linijos ir aiškūs raumeningi plotai – sportiškas kupė dizainas. Be to, tvirti stiliaus elementai, pvz., naujasis buferis ir serijinės deimantinės grotelės, suteikia aiškų individualų charakterį.

C klasės kabrioletas.

Unikalus važiavimo nuleistu stogu patogumas.

Sportuokite daugiau, ir geriausia – atvirame ore. C klasės kabrioletas pratęsia vairavimo atvirame ore malonumą ištisus metus. Vairavimas atvirame ore: automatiniai vėjo deflektoriai ir galvos zonos šildymo funkcija užtikrina optimalaus komforto sąlygas nepriklausomai nuo vėjo ir oro sąlygų.