Nuotraukoje rodoma Mercedes-AMG GT 4 durų kupė įstrižai iš priekio miesto kampelyje.

Mercedes-AMG GT 4 durų kupė.

Gyvenimas yra lenktynės.

Naujasis Mercedes-AMG GT 4 durų kupė vienija įspūdingą sportinio automobilio charakteristiką ir elegantiškos ketverių durų automobilio kasdienį praktiškumą. Išraiškingas dizainas su giliai įtrauktu variklio dangčiu, dominuojančia priekine dalimi ir raumeninga kūno kalba demonstruoja ketverių durų kupė sportinius genus.

Mercedes-AMG GT R: visapusiškai išbandytas ir subrandintas Niurnbergo žiedo „žaliajame pragare“.

Mercedes-AMG GT kupė.

Handcrafted by Racers - Remastered.

Tobulinant modelį vis subtilesnis dizainas, gerai didelis pajėgumas ir didesnis saugumas bei komfortas perkelia mūsų inžinierių aistrą į kelią ir paverčia šį kūrinį itin trokštamu. Pagal modelio versiją dėmesys vis labiau perkeliamas iš kasdienio sportiškumo į pajėgumą be kompromisų– nuo Mercedes-AMG GT iki GT S ir GT C bei AMG GT R. Išskirtinis modelis Mercedes-AMG GT R išnaudoja visą GT šeimos potencialą ir leidžia gyvai patirti mūsų inžinierių automobilių sporto kompetenciją.

Mercedes-AMG GT rodsteris tobulai suvienija tipinį AMG Driving Performance ir neribotą malonumą važiuoti atviru stogu.

Mercedes-AMG GT rodsteris.

Handcrafted by Racers - Remastered.

Rodsterių klasės Mercedes-AMG GT modelių priežiūrai skiriamas dėmesys rodo, kad įmanoma pagerinti net ir svajonių automobilį. Dėl tikslingai pagražinto išorės dizaino, ypatingos panelės, didesnio saugumo ir komforto su naujosiomis pagalbinėmis sistemomis šis automobilis yra dar geriau vertinamas. Klientui lieka nuspręsti, kokiomis šio automobilio savybėmis mėgautis, nes automobilis puikiai pritaikytas naudoti kasdien ir yra patogus, o taip pat pasižymi puikiomis veikimo charakteristikomis. Tai – keturi puikūs Mercedes-AMG GT, GT S, GT C ir GT R modeliai.