Skaitmeninės naudojimo instrukcijos.

Interaktyviai susipažinkite su transporto priemonės funkcijomis.

Ask Mercedes taikomoji programa


Jūsų išmanusis virtualus asistentas.

Ask Mercedes taikomoji programa


Jūsų išmanusis virtualus asistentas.

Nuotraukoje rodomas Ask Mercedes skirtas Key Visual. Pavaizduotas išmanusis telefonas su tokiu ekrano turiniu: „Any questions?“, apačioje aureolė ir trys taškai. Fone aureolės spalvos keičiasi nuo rausvai raudonos iki žalsvai mėlynos.

Ilgas ieškojimas ir naudojimo instrukcijos vartymas liko praeityje. Taikant papildytosios realybės funkciją, Ask Mercedes labai suprantamai ir vaizdžiai paaiškina jums visas svarbias jūsų Mercedes funkcijas.

Norėtumėte žinoti, kaip veikia pagalbinis pastatymo aikštelėje įtaisas? Arba norėtumėte savo mobilųjį telefoną susieti su transporto priemone? Ask Mercedes parodys jums, kaip tai vyksta. Pateikti klausimus ir bendrauti galite įvairiais kanalais, pvz., naudodami taikomąją programą, Facebook Messenger, Google Home arba Amazon Alexa. Kad galėtumėte naudoti papildytosios realybės funkciją, reikia Ask Mercedes taikomosios programos. Dabar atsisiųskite nemokamai.

Atkreipkite dėmesį, kad Ask Mercedes taikomosios programos negalima naudoti važiuojant.
Ask Mercedes šiuo metu galima naudoti tik naujosioms E ir S klasėms. Kitoms serijoms bus galima naudoti nuo 2018 m.

Guides taikomoji programa


Išmaniajam telefonui ir planšetei skirta naudojimo instrukcija.

Guides taikomoji programa


Išmaniajam telefonui ir planšetei skirta naudojimo instrukcija.

Paveikslėlyje rodoma daug stovinčių išmaniųjų telefonų su atidaryta Guides taikomąja programa.

Jūsų išmaniajam telefonui ir planšetei skirta Mercedes-Benz naudojimo instrukcija: Mercedes-Benz Guides taikomoji programa pateikia naudingųpatarimų, instrukcijas ir paieškos funkciją, pvz., teikiant pagalbą kelyje. Šiuo metu ne visoms transporto priemonių klasėms yra šių naudojimo instrukcijų.