Skaitmeninės naudojimo instrukcijos.

Interaktyviai susipažinkite su transporto priemonės funkcijomis.

Ask Mercedes taikomoji programa


Jūsų išmanusis virtualus asistentas.

Ask Mercedes taikomoji programa


Jūsų išmanusis virtualus asistentas.

Nuotraukoje rodomas Ask Mercedes skirtas Key Visual. Pavaizduotas išmanusis telefonas su tokiu ekrano turiniu: „Any questions?“, apačioje aureolė ir trys taškai. Fone aureolės spalvos keičiasi nuo rausvai raudonos iki žalsvai mėlynos.

Ilgos paieškos ir varginantys instrukcijų vartymai telieka praeityje. Taikant papildytosios realybės funkciją, Ask Mercedes programa labai suprantamai ir vaizdžiai paaiškina jums visas svarbias Mercedes automobilių funkcijas.

Norėtumėte žinoti, kaip veikia pagalbinis parkavimo aikštelėje įtaisas? O gal norėtumėte savo mobilųjį telefoną susieti su transporto priemone? Ask Mercedes parodys jums, kaip tai padaryti. Pateikti klausimus ir bendrauti su išmaniuoju savo partneriu galite įvairiais kanalais, pvz., naudodami taikomąją programą telefone, pasitelkdami į pagalbą Facebook Messenger, Google Home arba Amazon Alexa. Kad galėtumėte naudoti papildytosios realybės funkciją, reikia Ask Mercedes taikomosios programos. Dabar ją galite atsisiųsti nemokamai.

Atkreipkite dėmesį, kad Ask Mercedes taikomosios programos negalima naudoti važiuojant.

Guides taikomoji programa


Išmaniajam telefonui ir planšetei skirta naudojimo instrukcija.

Guides taikomoji programa


Išmaniajam telefonui ir planšetei skirta naudojimo instrukcija.

Paveikslėlyje rodoma daug stovinčių išmaniųjų telefonų su atidaryta Guides taikomąja programa.

Jūsų išmaniajam telefonui ir planšetei skirta Mercedes-Benz naudojimo instrukcija: Mercedes-Benz Guides taikomoji programa. Ji pateikia naudingų patarimų, instrukcijų ir turi integruotą paieškos funkciją, kuri gali padėti daugeliu atvejų, pvz., teikiant pagalbą kelyje. Šiuo metu ne visoms transporto priemonių klasėms yra siūlomos tokio tipo naudojimo instrukcijos.

Internetinė naudojimo instrukcija


Visa informacija saugiai naudoti. Net ir senesniems modeliams.

Internetinė naudojimo instrukcija


Visa informacija saugiai naudoti. Net ir senesniems modeliams.

Su interaktyvia internetine naudojimo instrukcija paprastai ir interaktyviai susipažinsite su transporto priemonės funkcijomis.

Susipažinkite su funkcijomis, supraskite valdymą, gaukite įžvalgų. Internetinė naudojimo instrukcija suteikia interaktyvią prieigą prie išsamios informacijos apie jūsų transporto priemonę. Sužinokite svarbius ir įdomius duomenis, kurie pateikti tekstu, paveikslėliais ir vaizdinga animacija.